SMS kredyt

Żeby zaciągnąć chwilówkę w SMS Kredyt należy złożyć wniosek za pośrednictwem formularza internetowego lub dzwoniąc pod numer telefonu firmy. Można także wysłać odpowiedniego sms-a, żeby konsultant firmy sam oddzwonił w celu ustalenia kwoty pożyczki oraz okresu spłaty.

Provident

Decydując się na świadczenia finansowe w Providencie trzeba mieć w świadomości fakt, że jest to instytucja pozabankowa, dlatego często oferuje o wiele bardziej atrakcyjne zadłużenia gotówkowe, niż w porównaniu do niektórych ofert dostępnych w tradycyjnych bankach.

MiniCredit

MiniCredit to kolejna z wielu obecnie działających instytucji pozabankowych. Głównym atutem działania owego przedsiębiorstwa finansowego jest niezwykle atrakcyjna oferta dotycząca pożyczek oraz chwilówek zaciąganych za pośrednictwem Internetu oraz również za pośrednictwem ...

VIA SMS

W przypadku usług finansowych świadczonych przez VIA SMS należy, podobnie jak to było w przypadku SMS 365 założyć swoje unikalne konto użytkownika na stronie internetowej firmy. Takiego rodzaju procedura funkcjonuje po prostu zastępczo jako udanie się do placówki firmy i wypełnianie wszelkich potrzebnych formalności. Dlatego w przypadku VIA SMS procedury zakładania konta, czyli stawania się pełnoprawnym klientem instytucji pozabankowej, przebiegają o wiele szybciej, niż w przypadku tradycyjnego postępowania.

Poza standardowymi danymi na etapie rejestracji potrzeba również określić dane dotyczące źródeł dochodu, jak również i miesięczne zarobki netto oraz pozostałe zobowiązania. Zgadzając się na rejestrację wyraża się równocześnie zgodę na ubezpieczenia świadczone w ramach podejmowanych pożyczek oraz chwilówek, co stanowi pewnego rodzaju zabezpieczenie dla firmy w przypadku niespłacenia przez kredytobiorcę zadłużenia.

Następnym krokiem jest wysłanie wniosku o pożyczkę, czego można dokonać również za pośrednictwem strony internetowej lub wiadomości sms. Wiadomość należy wysyłać z numeru zgłoszonego podczas rejestracji. Wiadomość przybiera postać: VIA (kwota) (wnioskowany okres) (hasło). Wiadomość wysłać należy na numer 71200, co oczywiście kosztuje (1,23 zł z VAT). Następnie należy poczekać na weryfikację oraz decyzję kredytową, o której wyniku kredytobiorcy zostają poinformowani również wiadomością sms. Najwyższa kwota pożyczki w VIA SMS wynosi 1500 zł, natomiast najniższa wynosi 100 zł.