SMS kredyt

Żeby zaciągnąć chwilówkę w SMS Kredyt należy złożyć wniosek za pośrednictwem formularza internetowego lub dzwoniąc pod numer telefonu firmy. Można także wysłać odpowiedniego sms-a, żeby konsultant firmy sam oddzwonił w celu ustalenia kwoty pożyczki oraz okresu spłaty.

Provident

Decydując się na świadczenia finansowe w Providencie trzeba mieć w świadomości fakt, że jest to instytucja pozabankowa, dlatego często oferuje o wiele bardziej atrakcyjne zadłużenia gotówkowe, niż w porównaniu do niektórych ofert dostępnych w tradycyjnych bankach.

MiniCredit

MiniCredit to kolejna z wielu obecnie działających instytucji pozabankowych. Głównym atutem działania owego przedsiębiorstwa finansowego jest niezwykle atrakcyjna oferta dotycząca pożyczek oraz chwilówek zaciąganych za pośrednictwem Internetu oraz również za pośrednictwem ...

Provident

Decydując się na świadczenia finansowe w Providencie trzeba mieć w świadomości fakt, że jest to instytucja pozabankowa, dlatego często oferuje o wiele bardziej atrakcyjne zadłużenia gotówkowe, niż w porównaniu do niektórych ofert dostępnych w tradycyjnych bankach. W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można przede wszystkim dwa główne działy – Pakiet Gotówka oraz Pakiet Przelew.

Różnią się one tym, że w pierwszym przypadku pieniądze dostarczane są do ręki klienta, natomiast kredytobiorcy korzystający z drugiego pakietu otrzymują przelew zadłużenia na podane przez nich konto bankowe. Dlatego trzeba wcześniej dobrze zastanowić się, która z możliwości będzie odpowiadała najbardziej dla swoich potrzeb. Pamiętać również należy o tym, że w przypadku Pakietu Gotówkowego należy liczyć się z dodatkowymi kosztami wliczonymi w pożyczkę lub kredyt, ponieważ wiąże się to z obsługą klienta w domu, za co naliczona jest stosunkowa opłata.

Warto także odwiedzić stronę internetową firmy, ponieważ znaleźć na niej można nie tylko telefony kontaktowe do przedstawicieli, u których można zaciągnąć pożyczkę, ale i przydatny kalkulator, dzięki któremu można obliczyć wszystkie koszta związane z zaciągnięciem kredytu. To, co szczególnie ważne w przypadku Providenta, to zero ukrytych opłat, co zresztą można zauważyć korzystając z kalkulatora. W wynikach podawane są informacje takie jak RRSO oraz sumy dodatkowych opłat. Za pośrednictwem strony internetowej użytkownicy mogą również wypełnić wniosek o pożyczkę online.