SMS kredyt

Żeby zaciągnąć chwilówkę w SMS Kredyt należy złożyć wniosek za pośrednictwem formularza internetowego lub dzwoniąc pod numer telefonu firmy. Można także wysłać odpowiedniego sms-a, żeby konsultant firmy sam oddzwonił w celu ustalenia kwoty pożyczki oraz okresu spłaty.

Provident

Decydując się na świadczenia finansowe w Providencie trzeba mieć w świadomości fakt, że jest to instytucja pozabankowa, dlatego często oferuje o wiele bardziej atrakcyjne zadłużenia gotówkowe, niż w porównaniu do niektórych ofert dostępnych w tradycyjnych bankach.

MiniCredit

MiniCredit to kolejna z wielu obecnie działających instytucji pozabankowych. Głównym atutem działania owego przedsiębiorstwa finansowego jest niezwykle atrakcyjna oferta dotycząca pożyczek oraz chwilówek zaciąganych za pośrednictwem Internetu oraz również za pośrednictwem ...

NetCredit

Przeglądając oferty różnego rodzaju świadczeń finansowych dostępnych w NetCredit można odnieść wrażenie, że prezentowane tam produkty gotówkowe są naprawdę atrakcyjne. Oferta skierowana jest głównie do osób, które potrzebują szybkiego przypływu gotówki. Największym atutem firmy pozabankowej jest niesamowicie szybka decyzja kredytowa oraz realizacja podejmowanego przez kredytobiorców zadłużenia – pożyczkę można już bowiem otrzymać w godzinę, co dopiero od niedawna zaczynają przejmować pozostałe instytucje pozabankowe.

Kolejną atrakcją skłaniającą wielu klientów do zaciągnięcia pożyczki w NetCredit jest fakt, że pierwsze zadłużenie udzielane jest przy prowizji 0 zł. Innymi słowy, zaciągając pożyczkę w wysokości 600 zł na 30 dni, do spłaty doliczana jest kwota 0 zł, czyli należy spłacić dokładnie 600 zł i ani grosza więcej. Maksymalna kwota pożyczki dostępna w ramach NetCredit wynosi 2100 zł, co również bije konkurencję na głowę, ponieważ w większości pozostałych instytucji pozabankowych maksymalna kwota pożyczki wynosi około 1500 zł.

Ponadto firma posiada atrakcyjne warunki premiowe – za każdą poleconą osobę, która zaciągnie pożyczkę w NetCredit otrzymać można 25 zł. Ponadto na stronie internetowej przedsiębiorstwa zamieszczona jest specjalna aplikacja, dzięki której można z łatwością obliczyć koszta dotyczące pożyczki, jak również wysokość miesięcznej raty. Pamiętać jednakże należy o tym, że aplikacja podaje jedynie przybliżone koszta związane z zaciąganą pożyczką i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawowym.