SMS kredyt

Żeby zaciągnąć chwilówkę w SMS Kredyt należy złożyć wniosek za pośrednictwem formularza internetowego lub dzwoniąc pod numer telefonu firmy. Można także wysłać odpowiedniego sms-a, żeby konsultant firmy sam oddzwonił w celu ustalenia kwoty pożyczki oraz okresu spłaty.

Provident

Decydując się na świadczenia finansowe w Providencie trzeba mieć w świadomości fakt, że jest to instytucja pozabankowa, dlatego często oferuje o wiele bardziej atrakcyjne zadłużenia gotówkowe, niż w porównaniu do niektórych ofert dostępnych w tradycyjnych bankach.

MiniCredit

MiniCredit to kolejna z wielu obecnie działających instytucji pozabankowych. Głównym atutem działania owego przedsiębiorstwa finansowego jest niezwykle atrakcyjna oferta dotycząca pożyczek oraz chwilówek zaciąganych za pośrednictwem Internetu oraz również za pośrednictwem ...

MiniCredit

MiniCredit to kolejna z wielu obecnie działających instytucji pozabankowych. Głównym atutem działania owego przedsiębiorstwa finansowego jest niezwykle atrakcyjna oferta dotycząca pożyczek oraz chwilówek zaciąganych za pośrednictwem Internetu oraz również za pośrednictwem kontaktu telefonicznego. W ofercie firmy można podjąć pożyczkę od 100 do 1500 zł na okres od 5 do 30 dni.

Warto przede wszystkim przed zdecydowaniem się na ofertę firmy pozabankowej wejść na jej stronę internetową i zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi pożyczek oraz w głównej mierze z przyjaznego dla użytkowników kalkulatora, dzięki któremu w niezwykle prosty oraz szybki sposób można obliczyć orientacyjną kwotę spłaty zadłużenia. System opłat i prowizji jest niesłychanie atrakcyjny, ponieważ w przypadku zaciągnięcia na przykład 100 zł na okres 5 dni do spłaty zostanie wyznaczona kwota 107 zł, co jest naprawdę atrakcyjnym rozwiązaniem.

Warto także zaznaczyć, że podczas akceptacji regulaminu oraz rejestracji na stronie internetowej MiniCredit, użytkownik wyraża zgodę na sprawdzenie swojej przeszłości finansowej w Biurze Informacji Kredytowej. Użytkownik wyraża również zgodę na zasięgnięcie informacji gospodarczej w KRD BIG S. A., BIG InfoMonitor S. A. oraz ERIF BIG S. A.. Kredytobiorca, który zostaje klientem instytucji pozabankowej MiniCredit zobowiązuje się również na uiszczenie opłaty początkowej w wysokości jednego grosza. Należność trzeba przelać na konto bankowe instytucji. Zaciągnięty kredyt pożyczkobiorca może jednak otrzymać już w niecałą godzinę, co stanowi największy atut MiniCredit.