SMS kredyt

Żeby zaciągnąć chwilówkę w SMS Kredyt należy złożyć wniosek za pośrednictwem formularza internetowego lub dzwoniąc pod numer telefonu firmy. Można także wysłać odpowiedniego sms-a, żeby konsultant firmy sam oddzwonił w celu ustalenia kwoty pożyczki oraz okresu spłaty.

Provident

Decydując się na świadczenia finansowe w Providencie trzeba mieć w świadomości fakt, że jest to instytucja pozabankowa, dlatego często oferuje o wiele bardziej atrakcyjne zadłużenia gotówkowe, niż w porównaniu do niektórych ofert dostępnych w tradycyjnych bankach.

MiniCredit

MiniCredit to kolejna z wielu obecnie działających instytucji pozabankowych. Głównym atutem działania owego przedsiębiorstwa finansowego jest niezwykle atrakcyjna oferta dotycząca pożyczek oraz chwilówek zaciąganych za pośrednictwem Internetu oraz również za pośrednictwem ...

Citi Handlowy (pożyczka gotówkowa)

Oferty w banku Citi Handlowy są naprawdę atrakcyjne, o czym przekonać się mogło naprawdę wielu użytkowników. Firma z powodzeniem funkcjonuje na rynku już od blisko 200 lat, co świadczy o jej sukcesywnym działaniu w ciągu całego tego okresu. Warto więc przyjrzeć się ofertom dostępnym w Citi Handlowym, a zwłaszcza pożyczce gotówkowej, która po drobnym liftingu pretenduje do miana jednej z najlepszych pożyczek gotówkowych obecnie dostępnych na rynku polskiej bankowości.

Warto zacząć od tego, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla kwoty netto 28 415 zł na okres 72 miesięcy z oprocentowaniem nominalnym 12,99 % i prowizją 3 % wynosi 16,20 %, co stanowi naprawdę niezły wynik w porównaniu z konkurencyjnymi bankami. Pożyczkę gotówkową w Citi Handlowym można zaciągnąć poprzez kontakt telefoniczny z konsultantem, wysyłając wniosek online lub też wypełniając formularz i czekając na kontakt z pracownikiem banku. Dzięki niezwykle atrakcyjnemu kalkulatorowi pożyczki można obliczyć orientacyjną ratę.

Dla przykładu: dla kwoty w wysokości 3000 zł rozpisanej na 72 raty (bez ubezpieczenia) miesięczna rata powinna wynieść mniej więcej 672 zł, co również jest niezłym wynikiem, w porównaniu do pozostającej w tym przypadku w tyle konkurencji. Warto więc zastanowić się nad ofertą Citi Handlowego, ponieważ bank posiada naprawdę atrakcyjną ofertę. Trzeba również zapoznać się ze szczegółowym regulaminem oferty oraz pamiętać, że kalkulator zamieszczony na stronie internetowej podaje jedynie orientacyjne wyniki.