Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych

A co jeśli jestem w BIK-u?
Jeśli figurujesz w aktach Biura Informacji Kredytowej, posiadasz spore długi, pożyczki, kredyty lub też szereg innych zobowiązań do spłacenia nie oznacza to wcale, że nie masz szans na zastrzyk gotówki. Wprawdzie niektóre instytucje finansowe zajmujące się pożyczkami odmawiają udzielania kolejnych kredytów dla zadłużonych, ale tych nie jest znowu aż tak wiele i bez problemu można znaleźć instytucję, która kredytu zechce nam udzielić. Co więcej instytucje pozabankowe są w stanie zaproponować pożyczki pozabankowe dla zadłużonych w naprawdę wysokich kwotach i tylko od nas zależy, jakie rozwiązanie będzie dla nas najlepsze.

W trudnej sytuacji
Pożyczka pozabankowe w zasadzie udzielane są każdemu, nawet dla osób z niewielką zdolnością kredytową lub bez tej zdolności, dla osób zadłużonych, które chcą wyjść na prostą i raz na zawsze pozbyć się portfel problemów finansowych, nawet osób, które mają wyroki i zajęcia komornicze, a także dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych, rolników oraz emerytów i rencistów. Często nasze zobowiązania nie są aż tak wysokie, ale banki kredytów nie chcą udzielać w sytuacji, gdy posiadamy już zadłużenie. Dlatego rozwiązaniem problemów mogą być instytucje pozabankowe, które często oferują atrakcyjne rozwiązania.

Jakie formy są dostępne?
Jest ich bardzo wiele i wszystko zależy od indywidualnych potrzeb każdego klienta. Mamy także możliwość konsolidacji dotychczasowych kredytów, spłaty zobowiązań za pomocą kredytów i pożyczek. Wiele firm oferuje bardzo długi okres spłaty kredytów (niektóre nawet 30 lat). Raty nie są specjalnie wyższe od tych, jakie mielibyśmy w przypadku pożyczki bankowej. Procedury, które trzeba przejść są zazwyczaj mniej skomplikowane niż ma to miejsce w przypadku banków, stąd też usługi pozabankowe cieszą się coraz większą popularnością w społeczeństwie. Poza tym czas oczekiwania na przyznanie kredytu jest dużo niższy niż przy tradycyjnym kredycie bankowych, co również wynika z uproszczenia. Dlatego każdy potrzebujący pomocy finansowej będzie mógł ją otrzymać. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://guldeny.pl/ranking-pozyczek-pozabankowych-dla-zadluzonych-jestes-zadluzony-i-szukasz-pozyczki.

admin
admin