Pojęcie o finansach

Wiedza Polaków o finansach jest anemiczna. Trzeba nad z tym coś zrobić. Pojęcie systemów inwestycji albo oszczędzania mogłoby bezsprzecznie mieć pozytywny wpływ na rodzinny budżet. Systematycznie jednak nie wiemy, skąd otrzymać rzetelne wiadomości, ani nawet czego poszukiwać. Wiadomości idzie zapożyczać z internetu przeważnie, albo z pozycji książkowych. Na przykład, jeśli interesują Cię kredyty pod zastaw nieruchomości, bardzo szybko będziesz w stanie odszukać strony internetowe zawierające atrakcyjne wiadomości Continue reading

Czego dotyczy obszar działania platformy iis7.pl?

Ewidentnie każdy z nas stanie pewnego dnia przed koniecznością pożyczenia środków od agencji bankowej. Są odmienne sytuacje w życiu, kiedy nieodzowny jest nam nadzwyczajny zastrzyk gotówki. Nieraz zdarza się, że bierzemy kredyt na nabycie drobnego mieszkania, a po kilku latach posiadamy już tak sporą rodzinę, że decydujemy się na następny kredyt na budowę swojego domu. Posiadając na własnym rachunku parę długów w agencji bankowej pożądane byłoby odwiedzić platformę iis7.pl, która w zwyczajny sposób opisze nam propozycję kredytów konsolidacyjnych.
Continue reading

Jaka jest sytuacja na rynku finansów?

Sektor usług pieniężnych stał się bardzo rozbudowany. Często sami gubimy się w tym, co oferują nam banki i bez rezultatu staramy się znaleźć. Przeważnie poszukiwanymi produktami są te, jakie posiadają za zadanie dostarczyć nam pomocnych środków. Mówiąc wyraźnie chodzi ewidentnie o długi. Nierzadko potrzeba nam uzupełniających środków pieniężnych, tak więc zaczynamy poszukiwania oferty skierowanej dla nas. Agencje bankowe czując, że sektor robi się coraz to w wyższym stopniu zagęszczony wyprzedzają się w staraniach zdobycia klientów, co i raz proponując oryginalne okazje.
Continue reading

Kredyt na święta

Zadłużenie na święta winna zdziałać, że nasze święta będą niezapadłe, że obdarujemy krewnych super podarunkami, że zaaranżujemy ładne święta. Jednostki pożyczkowe ogłaszają swoje wierzytelności i hołubią, że są to błyskawiczne pożyczki i bez bezcelowych dowodów, na błyskawiczne oświadczenia lub tylko na dokument zdobędziemy świąteczną pożyczkę w rekordowym okresie. Agencje bankowe oferują nam świąteczne długi, też błyskawicznie, lekko i bajecznie.
Continue reading

Wierzytelności na dokument kapitalne na prędko.

Kiedy nie mamy gotówki, zawsze możemy wziąść pożyczkę. A od kogo? Od kolegów, przyjaciół, rodziny. Można też zaciągnąć zadłużenie w banku. Wielorako jednak z tym bywa. Znajomi czy bliscy chwilowo nie posiadają finansów,bo przed chwilą poczynili jakąś lokatę. Przyjaciel nabył dopiero co nowy samochód i nie ma możliwości nas wspomóc w konieczności. W banku formalności trwają zbyt długo, lub okazuje się, że nie mamy możliwości finansowej, albo ne pomyśleliśmy o istotnym poświadczeniu, które jest istotne, by załatwić finanse. Można jeszcze tak długo… A co z własnymi planami, których nie zrealizujemy, jeśli nie będziemy mieli finansów? Co z naszym humorem, samooceną? Continue reading

Należy tylko spojrzeć na dzisiejszy rynek finansowy

Należy tylko spojrzeć na dzisiejszy rynek finansowy aby błyskawicznie zdać sobie sprawę z tego, że usługi kredytowe charakteryzują się naprawdę dużym zróżnicowaniem. Jest to naturalnie fantastyczna wiadomość dla nas wszystkich, gdyż w związku z tym praktycznie w każdej sytuacji będziemy mogli wśród nich znaleźć coś dobrego. Należy jednak pamiętać o tym, że do zaciągnięcia kredytu w większości przypadków musimy spełnić szereg stawianych przed nami przez bank wymagań, dotyczących przede wszystkim naszej zdolności kredytowej. Coś takiego sprawia, że jeżeli ktoś w konkretnej chwili posiada jakiekolwiek inne zobowiązania finansowe z których na dodatek nie wywiązuje się regularnie, to zapewne żaden bank nie nawiąże z nim współpracy. Na szczęście jednak dzisiejszy rynek finansowy oferuje całe mnóstwo interesujących rzeczy również i osobom nie mogącym poradzić sobie z takimi problemami.

Jeśli chcemy dostać w takiej sytuacji właściwą pomoc finansową, to w pierwszej kolejności powinniśmy zainteresować się usługami takimi jak
kredyt dla zadłużonych z komornikiem. W większości przypadków ich udzielaniem zajmują się nie banki, a specjalne prywatne firmy – jest to kluczowa ich cecha. Nie obowiązują przy nich jakiekolwiek bankowe procedury ani też nie jest brana pod uwagę nasza zdolność kredytowa, zatem może z tego skorzystać nawet ktoś, kogo sytuacja finansowa nie należy akurat do najlepszych. Warto rzecz jasna zadać sobie pytanie, czy branie na barki dodatkowych długów jest korzystnym wyjściem w przypadku, gdy nie możemy poradzić sobie z tymi wcześniejszymi. Dla osób znajdujących się w prawdziwej pułapce zadłużenia dużo korzystniejszym rozwiązaniem są specjalne kredyty konsolidacyjne, który zajmują się banki – pozwalają one na o wiele skuteczniejsze zajmowanie się swoimi finansami i poradzenie sobie z zadłużeniem.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że osoby tkwiące w większym zadłużeniu nie mają praktycznie żadnych szans na dostanie dobrego dla siebie kredytu. W praktyce nie jest to jednak prawda, gdyż w branży finansowej możemy znaleźć szereg usług stworzonych dla ludzi znajdujących się w takim właśnie położeniu. Naprawdę warto nieco bliżej się tym zainteresować – skorzystanie z odpowiednich rozwiązań często uchroni nas przed niemałymi problemami.

Myślisz, że chwilówka to najlepszy pomysł na pozyskanie środków gotówkowych? W takim razie, zastanów się przynajmniej dwa razy…

Postanowiłem w sumie na dzień dzisiejszy powiedzieć nieco więcej produktów w zakresie finansów, które w ciągu ostatnich lat są na naszym rynku traktowane jak jakaś finansowa innowacja i rewelacja dekady. Bardziej konkretnie mówiąc, chodzi mi o prawdziwą ekspansję firm, które posiadają w ramach oferty najróżniejsze pożyczki w prywatnym wariancie. Brzmi być może całkiem interesująco, ale w praktyce, może prowadzić do bardzo poważnych kłopotów. Ale od początku.

Continue reading

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych

A co jeśli jestem w BIK-u?
Jeśli figurujesz w aktach Biura Informacji Kredytowej, posiadasz spore długi, pożyczki, kredyty lub też szereg innych zobowiązań do spłacenia nie oznacza to wcale, że nie masz szans na zastrzyk gotówki. Wprawdzie niektóre instytucje finansowe zajmujące się pożyczkami odmawiają udzielania kolejnych kredytów dla zadłużonych, ale tych nie jest znowu aż tak wiele i bez problemu można znaleźć instytucję, która kredytu zechce nam udzielić. Co więcej instytucje pozabankowe są w stanie zaproponować pożyczki pozabankowe dla zadłużonych w naprawdę wysokich kwotach i tylko od nas zależy, jakie rozwiązanie będzie dla nas najlepsze.

Continue reading

Czy wiesz, że to parabank

Poszukując produktów finansowych analizujemy wiele ofert różnego rodzaju instytucji. Najczęściej są to oferty banków, jednak nie zawsze. Niekiedy spotykamy się z ofertami parabanków. Czym są parabanki i czy warto korzystać z ich ofert?

Parabanki, jak sama nazwa wskazuje, to firmy, które nie są bankami. To ważna informacja, bowiem mogą działać na innych zasadach i nie muszą stosować się do zapisów prawa bankowego. Warto dodać, że najczęściej są to firmy prywatne, choć nie jest to generalna zasada. Działają w oparciu o przepisy prawa, jednak opinie na temat parabanków, to jasny dowód, iż niekiedy to prawo naginają do swoich potrzeb. Warto mieć tego świadomość i wiedzieć, że oferta parabanku nie musi być korzystna. Z pozoru będzie, jednak skomplikowana umowa danego produktu finansowego, ukryte koszty, niejasne zapisy mogą spowodować iż produkt będzie mniej korzystny niż na początku się wydawało. Doskonałym przykładem są pożyczki pozabankowe. Nisko oprocentowane, bo wysokość oprocentowania określona jest w zapisach ustawy anty lichwiarskiej i nie możne być inna, jednak nie do końca korzystne, gdyż wysokość innych kosztów jest znacznie zawyżona i sprawia – w ekstremalnych sytuacjach – iż koszt pożyczki zbliża się do jej wysokości.

Continue reading