SMS kredyt

Żeby zaciągnąć chwilówkę w SMS Kredyt należy złożyć wniosek za pośrednictwem formularza internetowego lub dzwoniąc pod numer telefonu firmy. Można także wysłać odpowiedniego sms-a, żeby konsultant firmy sam oddzwonił w celu ustalenia kwoty pożyczki oraz okresu spłaty.

Provident

Decydując się na świadczenia finansowe w Providencie trzeba mieć w świadomości fakt, że jest to instytucja pozabankowa, dlatego często oferuje o wiele bardziej atrakcyjne zadłużenia gotówkowe, niż w porównaniu do niektórych ofert dostępnych w tradycyjnych bankach.

MiniCredit

MiniCredit to kolejna z wielu obecnie działających instytucji pozabankowych. Głównym atutem działania owego przedsiębiorstwa finansowego jest niezwykle atrakcyjna oferta dotycząca pożyczek oraz chwilówek zaciąganych za pośrednictwem Internetu oraz również za pośrednictwem ...

Bank Pocztowy (kredyt gotówkowy)

Bank Pocztowy posiada wiele atrakcyjnych ofert kredytowych, spośród których największą popularnością cieszą się oczywiście kredyty gotówkowe. Kredyt przeznaczyć można na dowolny cel, natomiast jego największym atutem jest szybkość podejmowanej decyzji kredytowej oraz otrzymanie odpowiedzi on-line, o ile składało się wniosek o zadłużenie przez Internet.

Okres spłaty po ostatnich nowelizacjach oferty został wydłużony do 120 miesięcy, natomiast interesującą modyfikacją oferty okazała się możliwość otrzymania kredyt bez zgody współmałżonka nawet do 10 000 zł, co stanowi naprawdę atrakcyjną ofertę w porównaniu do konkurencji. Kredyt można zaciągnąć w przedziale od 500 zł do 100 000 zł, natomiast najniższy okres kredytowania wynosi 6 miesięcy. Kredyt spłacany może być w ratach równych. Jeżeli zaś chodzi o zabezpieczenia kredytu gotówkowego udzielanego przez Bank Pocztowy, w przypadku kwoty wynoszącej do 20 000 zł nie jest wymagana obecność poręczyciela.

Jego obecność wymagana jest już jednak, kiedy kredytobiorca będzie chciał podjąć kwotę mieszczącą się w przedziale od 20 000 zł do 30 000 zł. Przy kwotach sięgających ponad 30 000 zł wymagane jest już poręczenie cywilne dwóch osób. Przy owej kwocie wymagane jest również ubezpieczenie na życie, natomiast fakultatywne jest już ubezpieczenie od utraty gotówki. Realizacja kredytu możliwa jest oczywiście poprzez formę odbioru osobistego w placówce banku lub oddziale pocztowym, jak również przelewem na konto. W ramach kredytu gotówkowego można również dokonać konsolidacji.